Darmowe porady prawne

 

Kancelaria Adwokacka E i M MILLER Adwokaci Sp. P. z okazji otwarcia nowej siedziby Naszej Kancelarii Adwokackiej w Warszawie przy ul Sułkowickiej 2/4 lok. 65 informuje, że począwszy od maja 2020 roku zapraszamy Państwa na darmowe porady prawne.

 

Darmowe Porady Prawne – Warszawa

 

Darmowe porady prawne oferowane przez Kancelarię Adwokacką E i M MILLER Adwokaci Sp. P. z siedzibą w Warszawie są całkowicie bezpłatne i nie zobowiązują Państwa do podjęcia dalszej współpracy z Kancelarią.

Bezpłatne porady prawne będą udzielane wyłącznie przez adwokatów posiadających bogate doświadczenie i specjalizujących się w danej dziedzinie prawa, z której udzielana jest darmowa porada prawna.

 

Obecnie oferujemy darmową analizę sprawy z następujących dziedzin prawa, w których specjalizuje się Nasza Kancelaria Adwokacka:

 • Jak udowodnić błąd w sztuce lekarskiej;
 • Odszkodowanie za błąd medyczny, w tym błąd medyczny ze skutkiem śmiertelnym, zakażenie szpitalne czy błąd okołoporodowy;
 • Odszkodowanie z OC sprawcy wypadku komunikacyjnego;
 • Odszkodowanie za wypadek w pracy;
 • Odszkodowanie z ZUS lub KRUS;
 • Uzyskanie świadczenia pielęgnacyjnego dla opiekuna dorosłej osoby niepełnosprawnej.

 

Darmowa analiza sprawy polega na bezpłatnej analizie przesłanych przez Państwa dokumentów pod kątem oceny możliwości udowodnienia błędu medycznego oraz określenia wysokości możliwych do uzyskania świadczeń odszkodowawczych z tytułu błędu medycznego, wypadku komunikacyjnego czy wypadku przy pracy, jak również stwierdzenia czy opiekun dorosłej osoby niepełnosprawnej spełnia przesłanki do uzyskania świadczenia pielęgnacyjnego.

Pozytywny wynik analizy sprawy nie jest równoznaczny z gwarancją końcowego sukcesu.

 

Jednocześnie w związku z dużym zainteresowaniem dzięki nawiązanej współpracy z adwokat Pauliną Grzywińską oferujemy płatne porady prawne z zakresu prawa rodzinnego i spadkowego, a w szczególności w sprawach:

 • o rozwód;
 • ustanowienia rozdzielności majątkowej;
 • podziału majątku wspólnego małżonków;
 • kontaktów z dzieckiem lub władzy rodzicielskiej;
 • ustalenia alimentów, ich podwyższenia, obniżenia lub uchylenia obowiązku alimentacyjnego;
 • ustalenia ojcostwa lub zaprzeczenia ojcostwa;
 • spadkowych;
 • przeprowadzenia postępowania o stwierdzenie nabycia spadku;
 • o zachowek;
 • o dział spadku i zniesienie współwłasności nieruchomości.

 

Koszt porady prawnej z zakresu prawa rodzinnego i spadkowego wynosi 184,50 zł brutto. Płatności należy dokonać przed konsultacją na rachunek bankowy kancelarii o nr: 61 1020 1068 0000 1902 0337 5201 w tytule przelewu podając swoje imię i nazwisko oraz nr telefonu, pod który ma oddzwonić adwokat udzielający porady prawnej.

 

Bezpłatne Porady Prawne – Warszawa Mokotów

 

Ze względu na sytuację epidemiologiczną zarówno bezpłatne analizy jak i płatne porady prawne do odwołania udzielane są telefonicznie zamiast w siedzibie kancelarii E i M MILLER Adwokaci Sp. P., która mieści się w Warszawie przy ul. Sułkowickiej 2/4 lok. 65. Jest to dzielnica Mokotów, tuż obok parku Łazienki Królewskie.

 

W celu umówienia darmowej analizy sprawy oraz płatnej porady z prawa rodzinnego lub spadkowego zapraszamy do kontaktu:

 

Przed darmową analizą lub płatną poradą prawną z zakresu z prawa rodzinnego lub spadkowego wszelkie dokumenty jakie posiadają Państwo w związku ze sprawą proszę przesłać na adres e-mail [email protected] lub dostarczyć ich kopie pocztą bądź osobiście do siedziby kancelarii.

Do analizy sprawy dotyczącej błędów lekarskich niezbędna jest pełna dokumentacja medyczna z procesu leczenia oraz wykonany przez Państwa opis przebiegu procesu leczenia.

Blog

Aktualności

Skręt jądra>
          </div>
          <div class= Skręt jądra

Skręt jądra to bardzo nieprzyjemna przypadłość, która nieprawidłowo zdiagnozowana oraz leczona może doprowadzić do martwicy jądra. Nieste [...]

Czytaj więcej
Skala Apgar>
          </div>
          <div class= Skala Apgar

U każdego noworodka po urodzeniu ocenia się jego stan ogólny za pomocą punktów w skali Apgar. Nazwa pochodzi od nazwiska anestezjolog z U [...]

Czytaj więcej
Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności>
          </div>
          <div class= Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Coraz bardziej powszechną wiedzą jest, że za uszczerbek na zdrowiu doznany wskutek wypadku komunikacyjnego, czy błędu medycznego skutkują [...]

Czytaj więcej