Darmowe porady prawne

Kancelaria Adwokacka E i M MILLER Adwokaci Sp. P. z okazji otwarcia nowej siedziby Naszej Kancelarii Adwokackiej w Warszawie przy ul Sułkowickiej 2/4 lok. 65 informuje, że począwszy od maja 2020 roku zapraszamy Państwa na darmowe porady prawne.


Darmowe Porady Prawne – Warszawa

Darmowe porady prawne oferowane przez Kancelarię Adwokacką E i M MILLER Adwokaci Sp. P. z siedzibą w Warszawie są całkowicie bezpłatne i nie zobowiązują Państwa do podjęcia dalszej współpracy z Kancelarią.

Bezpłatne porady prawne będą udzielane wyłącznie przez adwokatów posiadających bogate doświadczenie i specjalizujących się w danej dziedzinie prawa, z której udzielana jest darmowa porada prawna.

Obecnie oferujemy darmową analizę sprawy z następujących dziedzin prawa, w których specjalizuje się Nasza Kancelaria Adwokacka:

  • Jak udowodnić błąd w sztuce lekarskiej;
  • Odszkodowanie za błąd medyczny, w tym błąd medyczny ze skutkiem śmiertelnym, zakażenie szpitalne czy błąd okołoporodowy;
  • Odszkodowanie z OC sprawcy wypadku komunikacyjnego;
  • Odszkodowanie za wypadek w pracy;
  • Odszkodowanie z ZUS lub KRUS;
  • Uzyskanie świadczenia pielęgnacyjnego dla opiekuna dorosłej osoby niepełnosprawnej.

Darmowa analiza sprawy polega na bezpłatnej analizie przesłanych przez Państwa dokumentów pod kątem oceny możliwości udowodnienia błędu medycznego oraz określenia wysokości możliwych do uzyskania świadczeń odszkodowawczych z tytułu błędu medycznego, wypadku komunikacyjnego czy wypadku przy pracy, jak również stwierdzenia czy opiekun dorosłej osoby niepełnosprawnej spełnia przesłanki do uzyskania świadczenia pielęgnacyjnego.

Pozytywny wynik analizy sprawy nie jest równoznaczny z gwarancją końcowego sukcesu.


Bezpłatne Porady Prawne – Warszawa Mokotów

Ze względu na sytuację epidemiologiczną bezpłatne analizy do odwołania udzielane są telefonicznie zamiast w siedzibie kancelarii E i M MILLER Adwokaci Sp. P., która mieści się w Warszawie przy ul. Sułkowickiej 2/4 lok. 65. Jest to dzielnica Mokotów, tuż obok parku Łazienki Królewskie.

W celu umówienia darmowej analizy sprawy zapraszamy do kontaktu:

Przed darmową analizą wszelkie dokumenty jakie posiadają Państwo w związku ze sprawą proszę przesłać na adres e-mail Michal.miller@eim.waw.pl lub dostarczyć ich kopie pocztą bądź osobiście do siedziby kancelarii.

Do analizy sprawy dotyczącej błędów lekarskich niezbędna jest pełna dokumentacja medyczna z procesu leczenia oraz wykonany przez Państwa opis przebiegu procesu leczenia.

Blog

Aktualności

Odszkodowanie za uszkodzony dach

W ostatnich latach znacząco zwiększyła się częstotliwość występowania w Polsce ekstremalnych zjawisk pogodowych takich jak huraganowe wiatry, trąby powietrzne, wichury, burze czy gradobicia. Wiele budowli,

Read More »
Odmowa wypłaty odszkodowania

Odmowa wypłaty odszkodowania

Otrzymanie od ubezpieczyciela decyzji, w której wskazana jest odmowa wypłaty odszkodowania, skłania wiele osób do rezygnacji z dalszego dochodzenia roszczeń odszkodowawczych. Część osób czuje się

Read More »
Nawiązka

Nawiązka

Nawiązka, grzywna, odszkodowanie czy zadośćuczynienie. Terminów prawnych dotyczących świadczeń pieniężnych występujących w polskim prawie jest wiele, jednak mało kto potrafi je od siebie odróżnić i

Read More »